מי אנחנו

הצוות

Batel Tzuberi

Co-founder & Co-CEO

Tina Kiladze

Co-founder & Co-CEO

Maya Yavne

Content Creator

Reouven Zana

Web Developer

קאסול סושיאל היא סוכנות לשיווק דיגיטלי שמורכבת מנשים הנושמות שיווק, סטיילינג וכמובן – מדיה חברתית. אנחנו מגיעות מעולם השיווק והאופנה, ובעלות ניסיון עשיר ומגוון בניהול וליווי מותגים בדיגיטל. בין הגופים שעבדנו איתם תוכלו למצוא מעצבי אופנה, מסעדות, עמותות וגופים ציבוריים. הקמנו את הסוכנות מתוך נחישות לנהל עמודי אינסטגרם כמו שהאמנו שצריך לנהל. בתור צעירות שחיות את הטרנדים ברשת ומכירות את קהל היעד באינסטגרם מקרוב – הכנת התוכנית השיווקית היא כל כך טבעית לנו. אנחנו יודעות בקלות להצביע מה חסר לעסק כדי להפוך להצלחה באינסטגרם ומה זה בדיוק שיגרום לאלפים לרצות לעקוב אחריו ולקבל ממנו תוכן על בסיס קבוע.

כמובן שתוכן ויזואלי איכותי הוא המפתח להצלחה באינסטגרם. אז מתוך מחויבות להציע ללקוחות שלנו רק את הטוב ביותר – חיפשנו יוצרת תוכן שתדע לקלוע ולספר את הסיפור של המותגים שלנו בצורה המעניינת ביותר. ככה מאיה הצטרפה אלינו – מאיה שעל סט צילומים יכולה להגיע על תקן צלמת, סטייליסטית או דוגמנית (ולפעמים גם באמת מגיעה על תקן כל הנ”ל). שיטוט קצרצר באינסטגרם שלה יבהיר לכם בקלות למה היא נבחרה לתפקיד. ובגלל שלדעתנו עבודת השיווק הדיגיטלי אף פעם לא תהיה שלמה בלי אתר – נכס דיגיטלי עצמאי משלכם – גם כאן לא התפשרנו ובחרנו לצרף את ראובן לצוות שלנו. כמה נדיר זה למצוא מתכנת שגם נותן משקל כל כך לאסתטיקה ומבין בשיווק. באמת לא יכולנו למצוא טוב יותר ללקוחות שלנו.

עשינו הכל כדי להבטיח את הצוות המוכשר, היצירתי והמחויב ביותר על מנת ליצור לכם נכסים דיגיטליים על רמה.

XOXO

טינה ובתאל

הלקוחות שלנו

על מנת שעסק באמת יצליח לבסס את עצמו באינסטגרם, הוא צריך להיות ערוך לצאת למרתון. בניגוד לשיטות פרסום דיגיטליות אחרות, ניהול עמוד אינסטגרם באופן אורגני לא מביא תוצאות בן רגע. מדובר בתהליך ארוך שדורש יצירת שפה ויזואלית אחידה, לעורר השראה בקרב העוקבים ולבנות קהילה לאורך זמן.

אין דרך אחרת אפקטיבית לנהל עמוד אינסטגרם מצליח.

זו הגישה שלנו כאשר אנחנו ניגשות לנהל לקוח – אנחנו בונות אסטרטגיה ארוכת טווח, מנהלות כל אספקט של המדיה ומוודאות שלעמוד האינסטגרם יש כל מה שצריך על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל. כדי להיות לקוחות שלנו אתם צריכים להיות אנשים עם שאיפות לטווח ארוך בשיווק של העסק שלכם. אם אתם מאמנים או יועצים – אתם צריכים להיות עם הרצון להפוך להיות האוטוריטה בתחום שלכם. אם אתם מנהלים חנות – אתם צריכים להיות עם הרצון להפוך למותג. בעיקר אתם צריכים להבין שכדי לקבל צריך להשקיע. אין תוצאות בלי השקעה. אחרת השירות שלנו לא יענה על הצרכים שלכם.

רוצה לדבר על הפרויקט שלך?

רוצים להישאר מעודכנים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו את הטיפים ואת המדריכים שלנו ישירות למייל.
  • kasolsocial@gmail.com